KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207334
nr 1320 7334
Lars O Ericsson. Signerad a tergo, Komposition. Olja på duk, 100x82 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:39:45
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)